Požiadavka na službu

Zgłoś reklamację

Jeśli zauważyłeś/aś, że towar jest niezgodny z opisem zawartym w zamówieniu lub stwierdzasz jego wadę fabryczną, przysługuje ci prawo do złożenia reklamacji.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli rozpatrzeć zgłoszenie. Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących wady. Odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Godziny pracy firmy:
poniedziałek: 8:00-17:00
wtorek: 8:00-17:00
środa: 8:00-17:00
czwartek: 8:00-17:00
piątek: 8:00-17:00
Sobota: 8:00 – 12:00 hod.
nedeľa: zatvorené

Warunki gwarancji

Ogólne warunki gwarancji znajdują się w regulaminie. Prosimy zapoznać się z nimi przed złożeniem reklamacji.

Masz jakieś pytanie?

Jeżeli masz jakieś pytanie, możesz skorzystać z działu NAJČASTEJŠIE OTÁZKY, tam znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. Skorzystaj z działu zástrčka, jeśli nie udało się tobie jednak znaleźć odpowiedzi na pytanie.

Twoje Imię i Nazwisko*

Nazwa firmy*

Adres firmy*

NIP Firmy*

Adres pod którym znajduje się maszyna*

Twój nr. telefonu*

Twój e-mail*

Nr faktury*

Nazwa i nr seryjny maszyny*

Opis wady*

príloha

Wprowadź kod z obrazka* captcha

*Akceptuję regulamin serwisu i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U. MAR-MASZ Henryk Pioch z siedzibą w Sierakowskiej Hucie 26, 83-340 Sierakowice w celu obsługi transakcji oraz na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z P.P.H.U. MAR-MASZ w zakresie realizacji zamówień (np. kurierzy). Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywało na podstawie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia rejestrację w serwisie i realizację zamówień. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Skopiuj link