Maszyny stolarskie nowe i używane – skup – sprzedaż – zamiana

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej mar-masz.pl

Prezentujemy Państwu obrabiarki do drewna takie jak strugarki: grubościówki, wyrówniarki, strugarki czterostronne, trzystronne, dwustronne, obtaczarki; pilarki: piły formatowe, tarczowe, taśmowe, poprzeczne, wielopiły, a także frezarki dolnowrzecionowe, szlifierki szerokotaśmowe, okleiniarki i wiele innych urządzeń, które znajdą zastosowanie w Państwa stolarniach i tartakach. Zakup maszyn stolarskich z naszej oferty jest bardzo trafnym wyborem, gdyż posiadamy szeroki zakres obrabiarek zarówno do drewna jak i do płyty.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy MAR-MASZ

Ponuka spoločnosti

Nasza oferta to głównie używane maszyny stolarskie i tartaczne producentów z wieloletnią tradycją, których wyroby cieszą się wciąż dużą popularnością.
Są to zarówno marki polskie takie jak: JAROMA, Gomad, Safo, Rema, Pemal, oraz zagraniczne głównie niemieckie i włoskie tj. málo, Október, Gubisch, Scm, Holz-her, Altendorf, MARTIN.
Każda z używanych maszyn jest po przeglądzie technicznym, posiada oryginalną galerie zdjęć i opis.
Decydując się na zakup w naszej firmie, każdy klient ma możliwość sprawdzenia i przetestowania wcześniej maszyny.
ponúkame fachowe doradztwo i Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.
Posiadamy nowoczesną, przejrzystą stronę internetową, na której wszystkie produkty są łatwo dostępne dla klienta w każdym przedziale wiekowym.
Zachęcamy do pobrania naszej aplikacji mobilnej Mar-Masz Maszyny Stolarskie z Google Play, App Store lub Galéria aplikácií. Dzięki aplikacji w każdej dowolnej chwili dostęp do naszej aktualnej oferty będzie na wyciągnięcie ręki.

Ciekawe artykuły

Wielopiła wałowa czy gąsienicowa? Jaką wybrać?

Wielopiła wałowa czy gąsienicowa? Jaką wybrać?

Wielu naszych klientów często zadaje nam kluczowe pytanie, którą wielopiłę wybrać – wałową czy gąsienicową? Dziś skupimy się na przedstawieniu różnic pomiędzy tymi pilarkami. Czym jest wielopiła? Maszyna ta służy do przecięcia jednego dużego elementu – pryzmy na kilka mniejszych desek, łat, listew itp. Wielopiła, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się tym, że na jednym… Zobraziť viac

Jakie drewno wybrać na schody? Dąb, jesion, buk, sosna czy brzoza?

Jakie drewno wybrać na schody? Dąb, jesion, buk, sosna czy brzoza?

Klienci, decydujący się na zakup schodów drewnianych często borykają się z takim problemem jak wybór odpowiedniego rodzaju drewna. Warto posiąść wiedzę w tym zakresie już przed etapem projektowania. Dziś mamy za zadanie przedstawić Państwu różnice pomiędzy wyżej wymienionymi rodzajami drewna. Schody dębowe Dąb jest twardym typem drewna, odpornym na wgniecenia i ścieralność. Świetnie sprawdzi się… Zobraziť viac

Jaka jest różnica między banzegą a krajzegą?

Jaka jest różnica między banzegą a krajzegą?

Na samym początku wyjaśnimy Państwu znaczenie słów banzega i krajzega. W zależności od regionu Polski, nazewnictwo maszyn może być różnorodne. Nazwy, o których dziś mowa zaciągnięte są z języka niemieckiego – banzega oznacza piłę taśmową, natomiast krajzega piłę tarczową. Pilarka taśmowa zanana jest również jako wyrzynarka, taśmówka, przecinarka taśmowa, banzega, czy też piła wstęgowa, zaś… Zobraziť viac

Skopiuj link